اتاقهای عمل

جراحی همواره به عنوان یک راه درمان مهم و گاه تنها راه درمان برای بسیاری از بیماریها به شمار می رود. در گذر زمان به مدد پیشرفت سریع تکنولوژی، متدهای جراحی نیز تغییرات زیادی پیدا کرده اند. در بیمارستان آیت ا... طالقانی  سعی شده است به یاری پزشکان متخصص و با تجربه و وجود تجهیزات منحصر به فرد و مدرن بیمارستان، خدمات متنوع و شایسته ای به بیماران ارائه شود. به یمن وجود همین تجهیزات پیشرفته و پزشکان متبحر اعمال جراحی پیچیده  از قبیل عمل جراحی پیوند کبد و کلیه در بیمارستان آیت ا... طالقانی  قابل انجام است.

علاوه بر این اعمال جراحی متنوع دیگری نظیر آرتروسکوپی  و لاپاراسکوپی نیز در این مرکز انجام می شود. جراحی های پیچیده در بیماران دچار سرطانهای معده، مری، کولون و سایر قسمتهای دستگاه گوارش، جراحی عروق  ، جراحی های ستون مهره ، جراحی های ارتوپدی، جراحی های زنان و زایمان، جراحی نازایی و IVF جراحی های گوش، حلق، بینی وجراحی هان دهان ، فک و صورت  از نمونه های دیگر اعمال جراحی قابل انجام در بیمارستان آیت ا... طالقانی  است.

اتاقهای عمل بیمارستان در 2 طبقه (دوم و سوم ) واقع گردیده است.طبقه اول شامل 5 اتاق و طبقه دوم 9 اتاق عمل دارد.سرویس های جراحی که در اتاقهای عمل بیمارستان انجام می گردد به قرار ذیل می باشد:

 جراحی زنان ، جراحی عمومی ، جراحی گوش و حلق و بینی ، جراحی فک و صورت ، جراحی ارتوپدی ، جراحی پیوند اعضا ، لاپاروسکوپی

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب