مراسم بزرگداشت روز کارگر در بیمارستان آیت الله طالقانی

 
به گزارش روابط عمومی مرکز مراسم بزرگداشت روز کارگر در تاریخ 12 اردیبهشت ماه با حضور مسئولین بیمارستان، در سالن همایش نور برگزار گردید.
 
 در این مراسم دکتر مشاری رئیس بیمارستان این روز را به تمامی همکاران واحد خدمات تبریک گفتند و از تلاش های بی وقفه این همکاران در قسمت های مختلف بیمارستان تشکر کردند.
دکتر مشاری طی صحبت های خود به این موضوع اشاره کردند که با توجه به تخصصی بودن بیمارستان و بهره مندی ازاساتید با تجربه و پرسنل متعهد، بیماران زیادی به این مرکزمراجعه می کنند.
وقسمت مهمی از این خدمت رسانی به بیماران بر دوش عزیزان خدمات می باشد که باعث افزایش رضایتمندی می شوند.
 
در ادامه آقای دکتر پورسعید نیز این روز را به همه زحمتکشان بیمارستان تبریک گفتند و ابراز خرسندی کردند از اینکه در این مرکز و در کنار این عزیزان قرار گرفته اند. 
 
دکتر بدخشان مدیر مرکز در صحبت های خود به منشور حقوق کارگری سازمان ملل اشاره کردند که یک کارگر حق پیشرفت چه درزمینه شغلی و چه در زمینه تحصیلی دارد و ما هم از نیروهای توانمندی که در واحد خدمات وجود دارند بسته به نوع تخصص، آن ها را شناسایی می کنیم و از توانمندی های این افراد در واحدهای دیگر بیمارستان استفاده خواهیم کرد.
 
درانتهای مراسم نیز تعدادی از نیروهای خدمات به عنوان کارگر نمونه سال 1403 معرفی شدند و با دادن لوح و کارت هدیه از آن ها تقدیر و تشکر بعمل امد . و با پذیرایی از همکاران مراسم خاتمه یافت.
کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب