بسمه تعالی

          در روز سه شنبه مورخ 97/7/10 جلسه شورای پژوهشی در دفتر معاون محترم آموزشی برگزار گردید .

در این جلسه  4  طرح پژوهشی  و 1 مقاله از مقالات اعضای محترم هیات علمی  مورد بررسی قرار گرفت که نتایج به شرح ذیل می باشد :

 

الف) طرح آقای دکتر سید شهاب بنی هاشم به شماره 14903 با عنوان «بررسی سطح سرمی آنتی بادی های سیتومگالوویروس (CMV)، توکسوپلاسما گوندی و بروسلوز در بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی در مقایسه با گروه کنترل» که مقرر گردید در قالب سه طرح جداگانه ارائه و سپس جهت کمیته اخلاق به دانشگاه ارسال گردد.

ب) طرح خانم دکتر طاهری به شماره 14261 با عنوان «بررسی ارتباط بین وضعیت تغذیه با افسردگی در سالمندان ایرانی» بررسی و منوط به  اینکه ساختار چکیده اصلاح گردد ، پرسشنامه ها در روش کار آورده شود ، مشاوره لازم با اپیدمیولوژیست ، روانپزشک و متدولوژیست نیز صورت گیرد و دو طرح دیگر نیز در این واحد به ثبت برسد تصویب شد.

ج) طرح خانم دکتر مریم اله بخشیان به شماره 15017 با عنوان «ارتقا کیفیت گزارش نویسی پرستاری در بخش مراقبت ویژه (ICU): یک مطالعه اقدام پژوهی» مطرح شد و مقرر گردید پس انجام موارد مطروحه مجددا در شورای پژوهشی مطرح گردد.

د) طرح آقای دکتر خردمند به شماره 14891 با عنوان «بررسی ارتباط پلی مرفیسم ژن سیتوکروم 2D6 با تشنج ناشی از مصرف کنندگان ایرانی ترامادول تصویب شد و مقرر گردید جهت کمیته اخلاق به دانشگاه ارسال گردد.

ه) مقاله منتج از طرح تحقیقاتی آقای دکتر حسبی  با عنوان «بررسی ارتباط پلی مرفیسم ژن سیتوکروم 2D6 با تشنج ناشی از مصرف کنندگان ایرانی ترامادول»به عنوان گزارش نهائی مطرح و تصویب شد

ن) مقرر گردید ازین پس طرح ها و خلاصه آنها در قالب فایل word   به ایمیل اعضای محترم شورای پژوهشی   ارسال گردد.

فایل‌ها