يکشنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2 3
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان

ساعتی با بیماران بیمارستان طالقانی

در بخش پذیرش و نوبت دهی جمعیت زیادی در صف ایستاده اند شلوغی بخش های هماتولوژی و انکولوژی و پیوند مغز استخوان بیشتر از هر بخش به چشم می خورد بیماران و همراهانی که از درد و خستگی نای ایستادن ندارند و با هزار امید برای یافتن دارو و درمان داروندارشان را فروخته و با قرض سنگین راهی تهران پایتخت شده اند و دلیل  آنها این است امکانات نبود به ما نامه دادند بیاییم تهران مدت زیادی است در نوبت هستیم تا پیوند مغز استخوان را انجام دهیم.

چرا مگر در شهرستان امکان انجام پیوند مغز استخوان نیست ؟ نه متاسفانه در تهران هم تنها جای دولتی بیمارستان شریعتی و طالقانی هستندکه پیوند مغزاستخوان درا انجام می دهند .

در نزدیکی بخش پیوند مغزاسخوان با انبوه جمعیت مواجه می شوی بیماران و همراهانی که کوهی از نگرانی و استرس را روی دوششان حمل می کنند. با یکی از بیماران گفتگویی به شرح ذیل انجام دادیم :

بیمار هستید یا همراه بیمار ؟ بیمار هستم سرطان دارم

جز این بیمارستان ، بیمارستان دیگری هم بوده اید ؟

مدتی در بیمارستان (....) * بستری بودم. خودم جایم را عوض کردم. توی آن بیمارستان، بخش  سرطانی ها و سردخانه کنار هم بود. فکرش را بکن! با درد شیمی درمانی آدم دراز می کشد روی تخت و زیر گوشش تمام مدت صدای ضجه خانواده هایی می آید که مریض شان را از دست داده اند و آمده اند سردخانه تحویلش بگیرند. دیگر نتوانستم طاقت بیاورم از بیمارستان زدم بیرون . آمدم اینجا.

بیمه دارید ؟ اگر دارید چه بیمه ای؟ بیمه تامین اجتماعی دارم ، تکمیلی هم دارم .

از امکانات این بیمارستان راضی هستید؟ بله امکانات بیمارستان خیلی خوبه مریض ها میگن خیلی تو نوبت می مونن ولی من خیلی خوش شانس بودم تونستم زود تو بخش هماتولوژی بستری بشم .

شما گفتید که بیمه تکمیلی دارید چرا بیمارستان خصوصی مراجعه نکردید ؟ وقتی امکانات این بیمارستان تکمیله و بهترین پزشکان و پرستاران را دارد چرا باید برم خصوصی البته امکانش را دارم چون حق بیمه را پرداخت میکنم و می خوام استفاده کنم ولی این بیمارستان را دوست دارم.  

صدها و هزاران بیمار مانند شما در گوشه و کنار درگیر بیماری خود هستند از اینکه ما را همراهی نمودید متشکرم و آرزوی تداوم سلامتی کلیه بیماران و همچنین رفع کسالت و بهبودی هرچه سریعتر شما  را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.


١٢:٣٨ - چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٣٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی آموزشی و درمانی آیت الله طالقانی

آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی  بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 230311 -021

پست الکترونیک: taleghani@sbmu.ac.ir