جمعه ٠٣ آذر ١٣٩٦ - 
1 2 3
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار > آرشيو اخبار  


روابط عمومی بیمارستان طالقانی
پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن حلول ماه مبارک ربیع الاول
روابط عمومی بیمارستان : حلول ماه ربیع ماه ولادت خورشید بی غروب، جلوه صفات حسنای الهی، سرچشمه رحمت و عطوفت، مظهر عشق و فداکاری گرامی باد.
 دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی بیمارستان
برگزاری کمیته پایش و سنجش کیفیت/اطلاع رسانی نحوه امتیاز دهی در سامانه قاصدک
کمیته پایش و سنجش کیفیت با حضور دکتر قاسمی مدیر بیمارستان ، دکتر داوری معاون درمان بیمارستان و کلیه اعضا ء کمیته در سالن شفا واقع در ساختمان اداری برگزار گردید. ابتدا مدیریت بیمارستان ضمن اظهار خرسندی از تشکیل چنین جلساتی عنوان داشت: از معاونت درمان ، مترون مرکز ، سوپروایزر ، تمامی سرپرستاران ، مسئوولان که زحمات زیادی متحمل شده اند تقدیر و امیدوارم کم و کاستی های موجود نیز بزودی مرتفع گردد. در ادامه مدیر بیمارستان ، ضمن ارائه توضیحات لازم در مورد طرح مبتنی بر عملکرد و شفاف سازی جهت پاسخگویی به برخی شبهات، افزود: با محاسبه دقیق پرداختی بر اساس طرح مذکور و شفاف سازی صحیح ، میتوان از بروز شایعات و اعتراضات پرسنلی جلوگیری کرد. دکتر قاسمی مدیر بیمارستان با اشاره به محدویت های مالی بیمارستان ، اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود باید تلاش کنیم منابع و هزینه ها را مدیریت کنیم وبا نظم و رعایت انضباط در امور مالی، میتوان از منابع موجود استفاده بهینه کرد. وی با بیان اینکه هنر مسئولیت این است که در شرایط سخت، کارها را پیش ببرد، افزود: یکی از معضلات، عدم ثبت دقیق اطلاعات است. باید تلاش کنیم اطلاعات ، به روز باشد و از هزینه های غیرضروری نیز جلو گیری کنیم. وی در ادامه در خصوص لزوم دقت و صحت در دادن نمرات ارزیابی کیفی افراد و سایر اطلاعات مربوط به ساعات موظف و غیر موظف افراد در سامانه قاصدک در اردیبهشت و خرداد سال 1396 تاکید نمود. سپس در این جلسه با توجه به اجرایی شدن سامانه پرداخت مبتنی بر عملکرد کارکنان (قاصدک) از مهرماه سالجاری، در این جلسه با هدف آگاهی تمامی سرپرستاران و مسئولین واحدهای پشتیبان از نحوه امتیاز دهی ضریب کیفی واحدهای پشتیبان و بخش های تشخیصی و درمانی، اسلایدهای استخراج شده از دستورالعمل قاصدک توضیح داده شد . هم چنین در این کمیته، اقدامات جلسه قبل پیگیری شد.
 شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
روابط عمومی بیمارستان
برگزاری دوره آموزشی دیالیز
دوره دیالیز جهت گروه پرستاری با 3 امتیاز آموزش مداوم در آبانماه سال جاری در مرکز آیت ا... طالقانی برگزار گردید . این دوره با همکاری مشترک علمی اتندینگ محترم سرویس نفرولوژِی و جمعی از پرستاران محترم دیالیز برگزار شد . گفتنی است ظرفیت شرکت در دوره به سایر بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی داده شده بود و پرستاران همودیالیز سایر مراکز نیز در این دوره شرکت نموده بودند . دوره بعدی "مراقبت پرستاری از اختلالات عروقی" با همکاری فیمابین سرویس عروق و گروه پرستاری در تاریخ 30/8/96 برگزار خواهد شد .
 شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی آموزشی و درمانی آیت الله طالقانی

آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی  بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 230311 -021

پست الکترونیک: taleghani@sbmu.ac.ir